Wyposażenie kawiarni i cukierni

Wyposażenie kawiarni i cukierni - polecane produkty

Prowadzenie kawiarni czy cukierni wydaje się być prostym pomysłem na biznes. Nic bardziej mylnego. Dzisiejsi konsumenci/klienci stają się coraz bardziej wymagający w kwestii jakości kupowanych produktów. To sprawia, że na rynku przetrwają tylko „dobre” kawiarnie i cukiernie – niekoniecznie te największe należące do sieci, ale również mniejsze lokale, które wyróżniają się unikatowym w skali kraju klimatem. Dobranie odpowiedniego wystroju, lokalizacji oraz asortymentu musi iść w parze z właściwą ekspozycją produktów, a także formą ich przechowywania.

Jak dobrać urządzenia gastronomiczne do własnego biznesu?

Przede wszystkim należy mieć sprecyzowany plan działania jaki pragniemy wdrożyć w życie oraz odpowiednio dobrane produkty. My jako Instanco pomożemy w wyborze urządzeń, które sprawdzą się zarówno w kwestii ekspozycyjnej, jak i gwarancji świeżości oraz jakości asortymentu. Idealnym rozwiązaniem dla kawiarni i cukierni są witryny ekspozycyjne – zarówno te neutralne, jak i chłodnicze. Klient będzie miał możliwość zobaczenia co jest w ofercie danego dnia i sam zdecyduje co według niego wydaje się wyglądać najsmaczniej. Jeżeli zajmujemy się wypiekaniem ciast na miejscu warto także zainwestować w piece, które usprawnią proces produkcji oraz stoły chłodnicze, które zapewnią komfort pracy zatrudnionych osób. Urządzenia wpływają na ergonomię pracy, a także jej wydajność i szybkość. Dodatkowym i obowiązkowym zakupem będą również meble ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości, będące gwarancją dobrze wykonanej pracy.

wyposażenie kawiarni - kawiarnia

Zapewniamy nie tylko dostarczenie i montaż urządzeń na miejscu, ale także wykonanie projektu po wcześniej wykonanych pomiarach. W ten sposób, przestrzeń jaką dysponuje Klient, zostaje maksymalnie wykorzystana, bez straty choćby metra powierzchni użytkowej.

Sprawdź także