Wyposażenie Food Trucka

Wyposażenie food trucka - polecane produkty

Food Trucki już od dłuższego czasu zyskują na popularności na całym świecie. Również w Polsce można zaobserwować jak szybko rośnie zainteresowanie zarówno ze strony konsumentów, jak również inwestorów. Pojawia się coraz więcej nowoczesnych, stylowych, kameralnych i klimatycznych Food Trucków serwujących bardzo często wyśmienite mniej lub bardziej wyszukane potrawy.

Dobry plan na sukces w gastronomii!

Siła z jaką ta forma biznesu wdarła się na nasz rynek jest piorunująca. Zyskując z każdym miesiącem coraz bardziej na popularności Food Trucki stały się ważnym elementem przemysłu gastronomicznego. Możemy znaleźć je dosłownie wszędzie, choćby dlatego, że nie wymagają specjalnie przygotowanej powierzchni, aby rozpocząć sprzedaż – wystarczy parking koło centrum handlowego, plac w centrum miasta czy miejsce niedaleko plaży nad jeziorem. Różnorodność smaków jakimi kuszą swoich klientów jest olbrzymia, ograniczona jedynie wyobraźnią właścicieli. Od hamburgerów, przez hot-dogi, pizze, naleśniki, lody, zdrowe ciasta po steki, dania kuchni chińskiej, burito, a nawet sushi. Drugim krokiem zaraz po samym pomyśle na formę biznesu i menu jest odpowiedni dobór urządzeń, które pozwolą sprostać wymaganiom klientów, a także okażą się wystarczające przy tworzeniu dań z karty. W tym przypadku liczą się przede wszystkim dwa czynniki: szybkość i jakość. Oba te wymagania spełniają projektowane i produkowane przez Instanco urządzenia. Dobierane indywidualnie w zależności od zapotrzebowania, stają się istotnym elementem układanki w drodze po końcowy sukces.

food truck wyposażenie food trucka Wyposażenie Food Trucka food truck 864x1024

klasyczny food truck wyposażenie food trucka Wyposażenie Food Trucka klasyczny foodtruck

wyposażenie foodtruck wyposażenie food trucka Wyposażenie Food Trucka wyposaz  enie foodtruck

Food Truck czyli biznes na kółkach na pełnym wypasie

Nasze dawne wyobrażenie „samochodu z jedzeniem” zmierzało w kierunku starej ciężarówki, w której wszystko ociekało tłuszczem. Dziś już daleko nam do takiej wizji. Coraz nowocześniejsze rozwiązania sprawiły, że biznes Food Truck stał się swego rodzaju sztuką wyrażania smaków. Dedykowane menu każdego z Food Trucków warunkuje konieczność odpowiedniego wyposażenia tej niewielkiej przestrzeni w niezbędny do funkcjonowania sprzęt. Dzięki odpowiedniemu, indywidualnemu projektowi jesteśmy w stanie wykorzystać każdy centymetr powierzchni, by zapewnić nie tylko ergonomię codziennego użytkowania i funkcjonowania, ale także dobrać urządzenia w taki sposób, by przygotowywane z ich wykorzystaniem dania, spełniały najsurowsze wymagania. Jeżeli pragniesz serwować niesamowite burgery, wyposażymy Twojego Food Trucka w płytę beztłuszczową elektryczną, którą można umieścić na stalowym stole. Do tego potrzebny będzie jeszcze kontakt grill plus mini lada sałatkowa i można już serwować zdrowe i jakościowo bardzo dobre burgery.

 

Jaki Food Truck otworzyć?

To, w którym kierunku pójdzie biznes zależy tylko od wyobraźni jego twórcy. Instanco jest po, to by zrealizować ten projekt oraz dać mu zdecydowanie większe szanse na powodzenie. Należy pamiętać, że w przypadku gastronomii – bez znaczenia w jakim wymiarze czy małym, średnim czy dużym – jakość urządzeń wykorzystywanych przy gotowaniu, bezpośrednio przekłada się na jakość wydawanych dań.

Sprawdź także