Program lojalnościowy – Instanco Benefit

Zadowolenie naszych Kontrahentów i Partnerów jest dla nas szczególnie ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas działania były zgodne z oczekiwaniami rynku, a tym samym konkurencyjne i atrakcyjne. Przyjęta strategia rozwoju oraz misja jaką się kierujemy pozwala nam na wprowadzanie projektów premiujących naszych Partnerów.

Wychodząc z inicjatywą wprowadzamy program lojalnościowy “INSTANCO BENEFIT” dedykowany dla wszystkich Dystrybutorów z terenu całej Polski i Europy. Program opiera się na systemie kart przedpłaconych. Określone w Programie warunki pozwalają jego Uczestnikom na uzyskanie dodatkowych benefitów związanych ze sprzedażą urządzeń Instanco. Warunki uczestnictwa w Programie określone zostały w Regulaminie dostępnym poniżej. Zaletą “INSTANCO BENEFIT” jest możliwość wykorzystania zebranych środków w dowolnym miejscu wybranym przez Uczestnika w formie pieniężnej.

Każdy z Dystrybutorów zainteresowanych wzięciem udziału w Programie zobowiązany jest do wypełnienia poniższego Formularza Rejestracyjnego. Jego wypełnienie jest jednoznaczne z przystąpieniem do Programu oraz wyrażeniem zgody na przyjęcie obowiązującego Regulaminu Programu.